אודות עמותת תקומה פיננסית

הסתבכות בחובות והיתקלות באנשי ההוצאה לפועל, אינן חוויה משמחת, לא ולך ולא למשפחתך.
לא משנה מי אשם בתסבוכת הכלכלית שנוצרה, המציאות המאיימת שבה אתם נאלצים להתמודד מול זרועות ההוצאה לפועל, נמצאת וקיימת ואתם בתוכה. עליכם לעשות הכול כדי להיחלץ ממנה במינימום נזקים.
אנחנו ב'תקומה פיננסית' נעזור לכם להיחלץ בבטחה, ולחוות את החוויה המורכבת המסעירה את חייכם, בליווי מלא של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שצברו ניסיון רב בבתי המשפט ובלשכות ההוצאה לפועל, ויודעים איך לנווט את ספינתכם הטרופה בלב ים החובות לחוף מבטחים.


הקושי הגדול בהתנהלות תחת הוצאה לפועל, במיוחד כאשר הופעלו נגדכם הליכים כדוגמת עיקולים שהוטלו על המשכורת שלכם או על חשבון הבנק שלכם, או אפילו צו עיכוב יציאה מהארץ, או ניסיון לממש את נכסיכם – יכול לערער את אופן קבלת ההחלטות שלכם, ולגרום לכם להחמיר חלילה את המצב ולהעמיק בלי כוונה את הבור שלתוכו נפלתם, וזאת בשל בלבול עשתונות וגם בגלל חוסר מידע מקצועי.
מומחי 'תקומה פיננסית', מצוידים במידע ובידע, ייכנסו לתמונה, וימצאו לכם ולמענכם את מסלולי החילוץ הטובים והבטוחים.
המומחים שלנו מלומדים בהתמודדות מול הליכי גבייה ועיקול, מנוסים בהגעה להסדרים בבתי המשפט, בקיאים היטב באותיות הקטנות של החוקים והתקנות וההנחיות, ויודעים לפלס את הדרך החוצה אל האור שבקצה המנהרה החשוכה, ברוגע וביישוב הדעת, במקצוענות ובמיומנות.
*
נקלעתם לחובות? נלכדתם בעיקולים? הסתבכתם עם לשכת ההוצאה לפועל? נושים רודפים אחריכם? העתיד הכלכלי שחור משחור?
אנחנו הכתובת!

תעודת רישום 2020 – תקומה פיננסית (ע-ר)